Podléhání jídlu ukazuje slabost, buď silná a budeš lepší než kdokoliv jiný!

Leden 2010

New start!!

31. ledna 2010 v 10:46 *Hubnutí
Taak holčiny.. Od zítra začínám znova... Hoodně omezím jídlo a přidám ještě pohyb! Bude to asi muj 150tý pokus:D... tak mi držte palečky:(tentokrát už fakt musííím!..... Přidá se někdo??:))


Problémek

27. ledna 2010 v 19:29 *Just me
Prosím o radu...Hlavně ty, které jste nebo byli v podobné situaci... Není to tak dlouho, co jsem si našla kluka.... Máme spolu opravdu pěkný vztah(zatím),hezky si rozumíme, můžeme mluvit o čemkoliv, ale mám hrozný problém se sebou....Hrozně se bojím dne, kdy mne uvidí bez oblečení...Díky tomu, že je zima tak chodíme často ven na procházky, to jsem hodně navlečená a jde ledacos zakrýt,ale určitě to nepotrvá věčně...Když mám na sebe narážky, tak pořád říká opak, ale neumím se přestat bát toho, co nastane až mě uvidí...:(..hlavně kdybych mu ještě řekla, že jsem závislá na projímadlech, že často zvracím....no ani nechci vědět jak by se zachoval:((nechci ho ztratit...prosím, má tu někdo podobný problém? jestli jo, řekli jste to svýmu klukovi? jak jste se zachovali?Nevím si rady:( Děkuji za jakýkoliv komentář..

Jak to všechno začalo...

27. ledna 2010 v 19:21 *Just me
Ráda bych se s Vámi podělila o můj příběh.....Kam až jsem se nevědomky dopracovala....Už na základce na mě měli spolužáci narážky ohledně postavy...Bylo to sice někdy v 6.-7. třídě, ale už od té doby mi to zůstalo v hlavě a ne a ne se toho zbavit...:( v 9.třídě jsem od toho ale upustila, řekla si, že na všechny kašlu a začala normálně jíst cokoliv a kdykoliv... Bylo mi to jedno, o kluky jsem se zvlášť v té době nejevila zájem...Zlom nastal až v polovině prváku...Začala jsem se přímo nenávidět...hodně jsem omezovala jídlo, ale hned si toho doma všimli a už byl oheň na střeše...Často jsme se hádali, ale i přesto jsem v tom pokračovala...Jednoho dne jsem si na mamku vymyslela,aby mi koupila projímadlo, že mám nějaké "problémy", jenomže to tak úplně nebylo...jen jsem chtěla vyzkoušet jestli to zabere...Zabralo..cítila jsem se po něm tak prázdná...a netrvalo dlouho a já si na něj začala pomalu zvykat..mimochodem je to Fructolax,jestli někdo znáte...je to sice přírodní, ale taky bych řekla, že asi není dobrý ho užívat natolik jako já:((už si ani nepamatuju den, kdy jsem si ho nevzala:(..dost to leze do peněz, ale přesto se toho nemůžu zbavit...jenže kdyby bylo jen tohle...asi před půl rokem jsem se jednou strašně přejedla...a tak mě napadlo to zkusit vyzvracet..zpočátku to nešlo..ale čím víckrát jsem to zkoušela, tím lépe mi to šlo a začínala jsem si hrozně rychle zvykat..:(to byla největší chyba..doma na to ještě nikdo nepřišel, vždy jsem to dokázala provést tak, že to nikdo nemohl vidět..už jsem se snížila i na takovou úroveň, že jsem zvracela v době, kdy se zrovna brácha vrátil ze školy a já mu řekla, že mi bylo jen špatně a pak jsem zůstala pár dní doma a pořád to bylo přejídání,záchod, projímadlo,přejídání .....nyní jsem ve druháku...nenávidím se a ještě více nenávidím své tělo...stydím se kamkoliv chodit...už když se oblíknu do jiných kalhot, než do volných tepláků, cítím se hrozně špatně.....nevím jak dál....už nemůžu jíst....nemůžu, nemůžu....zničila jsem sama sebe a teď jsem ztracená......:(

Krásná motta

27. ledna 2010 v 15:36 *Hubnutí
  1. Kdybych snědla trochu, snědla bych všechno. Proto nesním nic.
  2. Nevzdávej se toho, co chceš nejvíce, jen proto, co bys chtěla zrovna teď.
  3. Samozřejmě že je to těžké. Kdyby to bylo lehké, každý by mohl být hubený.
  4. Když nebudeš jíst, nepřibereš.
  5. Jídlo Tě jen brzdí od Tvého úspěchu.
  6. Tohle není dieta, ale životní styl.
  7. Jídlo je jako umění. Ke koukání, ne k jezení.
  8. Podléhání jídlu ukazuje slabost, buď silná a budeš lepší než kdokoliv jiný.
  9. Jez abys žila, nežij abys jedla.
  10. Vážně chceš vážit tolik po zbytek svého života!?!?
Top 10 důvodů

27. ledna 2010 v 15:29 *Hubnutí
1. Miluju ten pocit, být křehká a jemná.

2. Všechno vždy dotáhnu do konce (a někdy i více).

3. V obchodě nejsem zvyklá, aby mi nějaké šaty nebyly.

4. Miluju čtení váhy, když čísla jdou dolů.

5. Nosím stále mojí termosku se zeleným čajem, oproti ostatním, co mají stále chipsy a sušenky ve škole.

6. Ráda se oblékám do velkých svetrů.

7. Miluju nošení mého červeného Ana náramku, cítím se tak lepší.

8. Ráda se dotýkám nově vyčnívajících kostí.

9. Miluju pocit mít kontrolu nad jídlem a příjmem.

10. Miluju skutečnost, že ztrácím na váze.

Spánek a hubnutí

27. ledna 2010 v 15:27 *Hubnutí
Pokud tělu dopřejete méně než pět hodin spánku, produkuje víc inzulinu, který podporuje ukládání tuku. Nedostatek spánku navíc způsobuje nárůst hladiny hormonů regulujících chuť. Kdo méně spí, má zkrátka větší hlad. Navíc vám bude chybět energie, takže nebudete schopni metabolizovat to, co sníte, a tělo si to pěkně uloží do tukových zásob.
Hubnout tím, že přemůžeme spánek, není vhodné. Jednak tím nedosáhneme intenzivnějšího spalování kalorií, jednak organismus nutíme do zpomalování vlastního metabolismu, aby se co nejvíce potlačila únava plynoucí z nedostatku spánku.
V hlubokém spánku se tvoří růstové hormony, které mimo jiné produkují obranné látky a zvyšují pružnost pokožky - při tom se spalují i tukové zásoby. ŠDtíhlá a krásná ve spánku zní jako sen, ale je to možné. Efekt můžete ještě podpořit, pokud budete dodržovat spánkové minimum, což je 6-8 hodin denně.

Nádhera

27. ledna 2010 v 15:24 *Thinspo

Tak stručně o mně

27. ledna 2010 v 15:12 *Just me
Přezdívka: Sunnie
Věk: 16
Výška: 156 cm
Váha: 51 kg

Jak vidíte, žádná vysoká krasotinka nejsem:((...Spíš takový kulatý mrně!:D Achjo... to je snad to nejhorší, co může být... Malá a kulatá..Nevíte co pomáhá na růst?:DRostu velmi pomalu... stěží se vyšoupnu za rok alespoň o ten cm..:D

My photos 27.1.2010

27. ledna 2010 v 15:00 *Just me
A tady už nastává okamžit zlomu:D..prosím NELEKAT! Sama vím, jak vypadám:(( a prosím o Vaše názory či rady... i kdyby byly záporné...:(Alespoň mě to donutí opravdu začít na sobě makat!!Děkuji moc!
Bohužel,dolní část své postavy jsem zdědila po mamce..I generace před byly takové..Ale já vím, že se na to vymlouvat nemůžu...nebo ještě lépe-NECHCI!!Nedokážu se smířit s tím, že bych měla takový stehna a zadek... a i přesto, že sportuji, tak ne a ne se to změnit:((..už nevím co dál..jediné řešení vidím v nejedení...:(

Na úvod

27. ledna 2010 v 14:56 *Just me
Ahoj holčiny, rozhodla jsem se založit si i svůj blog, kde budu zveřejňovat svoji současnou výšku, váhu a doufám, že mé odstrašující fotky mě konečně donutí se sebou něco udělat!Také doufám, že se Vám tu bude líbit a budete se sem rádi vracet..:) Taak to by jako na úvod stačilo:D... tak přeji pěkný den!:)
Sunnie